Prawo rodzinne

Nasza Kancelaria świadczy usługi z zakresu prawa rodzinnego. Zdajemy sobie sprawę, że wszelkie postępowania z tego działu prawa, często budzą silne emocje. Dlatego nasi Klienci mogą liczyć nie tylko na profesjonalną i kompleksową pomoc, ale również na empatię i zrozumienie z naszej strony.

Oferujemy pomoc w sprawach o:

  • alimenty (w tym ich podwyższenie lub obniżenie)
  • uregulowanie kontaktów z dziećmi,
  • ograniczenie lub pozbawienie władzy rodzicielskiej,
  • rozwód,
  • ustanowienie rozdzielności majątkowej między małżonkami.

Rozwód

Jeśli potrzebujesz pomocy prawnej w sprawie rozwodowej, to zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią. Nie tylko dzielimy się z naszymi Klientami specjalistyczną wiedzą, ale także dokładamy wszelkich starań, by zapewnić im komfort psychiczny na wszystkich etapach trwania sprawy rozwodowej. W wielu przypadkach możliwe jest zawarcie satysfakcjonującego porozumienia pomiędzy małżonkami jeszcze na drodze przedsądowej. Takie rozwiązanie pozwala m.in. na łatwiejsze ustalenie szczegółów dotyczących wykonywania władzy rodzicielskiej oraz utrzymywania kontaktów z dzieckiem, czy zadowalający podział wspólnego majątku.

Alimenty

Zapraszamy na konsultację z naszym radcą prawnym w sprawie alimentów. Warto zaznaczyć, że postępowanie alimentacyjne może być prowadzone nie tylko w zakresie sprawy rozwodowej, ale także w przypadku związków partnerskich. Ponadto, oferujemy pomoc prawną w przypadku podwyższenia lub obniżenia alimentów, a także w sytuacji wygaśnięcia obowiązku alimentacyjnego.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.